Remington New Army 1858 Buffalo Bill Centennial

DOSTĘPNY

Remington New Army 1858 Buffalo Bill Centennial Powiększ do pełnego rozmiaru

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

3 100,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

Aby upamiętnić 100-lecie śmierci Williama Fredericka "Buffalo Bill" Cody (1846-1917), Uberti wprowadza limitowaną edycję, w pełni grawerowaną wersję słynnego rewolweru 1858 Remington w kolorze czarnym. Rewolwer jest w wyprodukowany w bardzo limitowanej edycji 500 sztuk na cały świat.


O swoim ukochanym Remingotnie Bill zwykł mawiać – „ Ten rewolwer nigdy mnie nie zawiódł.” Oryginał, który był wzorem dla repliki Uberti, Cody przez wiele lat wykorzystywał jako profesjonalny łowca bawołów i zwiadowca armii podczas w latach 60. i 70. XIX w.


Ekskluzywna edycja tej legendarnej broni palnej została bogato grawerowana w pracowni mistrza Cesarego Giovanelliego, znanego w świecie grawera broni palnej. Grawer jest wykonany ręcznie, co sprawia, że każdy rewolwer jest unikatem. Kwiatowy wzór pochodzi z oryginalnego, dziewiętnastowiecznego wzoru i pokrywa całą metalową powierzchnię rewolweru - od kurka do kabłąka rękojeści od kabłąka spustowego aż po dźwignię ładowania.


Uberti USA 1858 Buffalo Bill Limited Edition jest wykonany w oryginalnym kalibrze .44 i posiada czarne oksydowanie, kurek z hartowanej stali, mosiężną osłonę spustową i teksturowane syntetyczne uchwyty z w stylu kości słoniowej. Lufa posiada obustronnie wygrawerowane, pozłacane inskrypcje, z latami narodzin i śmierci Buffalo Bill z jednej strony, a z drugiej strony nazwą tej legendarnej postaci amerykańskiego Zachodu.

  • stan nowa
  • masa 1.27kg
  • kaliber .44
  • produkcja UBERTI
  • długość lufy 8 "
NOWY

BEST SALES ZOBACZ CO SIĘ SPRZEDAJE NAJLEPIEJ WSZYSTKIE